Aktualności Galeria Ogłoszenia Historia parafii Intencje mszalne
     

Witamy na stronie Parafii pod wezwaniem Św. Ojca Pio w Węgrowie


Modlitwa do świętego Ojca Pio 
Święty Ojcze Pio, Patronie nasz, naznaczony znakami męki Zbawiciela. Wybrał Cię Bóg, abyś był świadkiem Jego miłosierdzia. Prosimy Cię, ochraniaj nas przed złym duchem. Opiekuj się naszą parafią. Wypraszaj nam u Boga wszelkie łaski, byśmy żyli w miłości i pokorze, spełniając tylko dobre uczynki wobec siebie i na chwałę Pana naszego, Jezusa Chrystusa. Ukazuj nam potrzebę ciągłego nawracania. Ucz nas pełnienia woli Bożej i bądź naszym wsparciem w dążeniu do pełni szczęścia w królestwie niebieskim. Amen

Imprimatur + Tadeusz Pikus, Biskup Drohiczyński Drohiczyn, 19.09.2017 r. L. 879/2017
Losowe zdjęcie z albumu "BUDOWA";

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW
Msze Święte niedzielne 
będą odprawiane:  
w kaplicy o godz.:
8:00, 10.00, 12:00, 18:00

KONTAKT
Parafia Rzymskokatolicka 
Św. Ojca Pio w Węgrowie 
ul. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki 2
07-100 Węgrów.
Numer konta: 
60 9236 0008 0000 1661 2000 0010
Telefon kontaktowy: 
600 036 218
E-mail: 
wegrow.pio drohiczynska.pl

Osoby które w roku 2019 wpłacały ofiary na budowę kościoła mogą odliczyć tę kwotę od podatku.

Budowa kompleksu rekreacyjnego
przy Parafii świętego Ojca Pio w Węgrowie

  Witamy na stronie Parafii pod wezwaniem Św. Ojca Pio w Węgrowie

Ogłoszenia Parafii św. O. Pio w Węgrowie 
20.09.20201. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystości Opustowe ku czci św. o. Pio. O godz. 12.00 Suma Odpustowa i procesja Eucharystyczna.
2. Dziękuję ks. dr Piotrowi Arbaszewskiemu za poprowadzenie Nabożeństwa 40-godzinnego.
3. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu do Odpustu. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli duchowe przygotowanie i znaleźli czas na adorację Najświętszego Sakramentu.
4. Dziękuję mieszkańcom Miedzanki za kwiaty do kościoła, rodzicom młodzieży bierzmowanej za posprzątanie terenu wokół świątyni i rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie kościoła.
5. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
6. W środę (23 września) Msza Święta przez wstawiennictwo Św. o. Pio. Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego sakramentu, odczytanie próśb i podziękowań oraz błogosławieństwo relikwiarzem. Prośby i podziękowania już dzisiaj możemy składać pod obrazem.
7. Z uwagi na pojawiający się problem podrzucania śmieci do kontenerów na cmentarzu informujemy, że śmietniki - kontenery przy cmentarzu służą wyłącznie do zbierania śmieci pochodzących z naszego cmentarza jak: wypalone znicze, uschnięte kwiaty czy wiązanki itp. Jest naganne i niedopuszczalne podrzucanie odpadów innych, w tym budowlanych, opakowań szklanych oraz odpadów z domów. PGK nie chce odbierać wtedy kontenerów, albo dodatkowo obciąża kosztami administratora cmentarza. I tak w ciągu roku koszt wywozu śmieci wynosi 40 tysięcy zł. Pomnikarze nie mogą wyrzucać pozostałości budowlanych, jeśli to będą czynili, będzie się to wiązało z zakazem prac na naszym węgrowskim cmentarzu, a właściciele pomników będą obciążani kosztami wywozu kontenera tj. ok.1000 zł. Prosimy o niepodrzucanie odpadów do kontenerów ustawionych przed cmentarzem oraz prosimy o zgłaszanie do administracji cmentarza wszelkich zauważonych przypadków takiego działania. Jednocześnie informujemy, że miejsca gromadzenia śmieci będą objęte monitoringiem i będą pod stała obserwacją. Osoby przyłapane na podrzucaniu odpadów będą podawane na policję.
8. Parafia Stoczek w dniach 25-27 września organizuje wyjazd do Krakowa i Wieliczki. Więcej informacji w zakrystii.

Ks. Andrzej Falkowski
Proboszcz


Mamy możliwość pozyskania 1% od podatku 
dla Parafii Św. Ojca Pio w Węgrowie 


W formularzu PIT wpisujemy nr KRS: 0000124134
oraz hasło : PIO WĘGRÓW