Aktualności Galeria Ogłoszenia Historia parafii Intencje mszalne
     

Witamy na stronie Parafii pod wezwaniem Św. Ojca Pio w Węgrowie


Modlitwa do świętego Ojca Pio 
Święty Ojcze Pio, Patronie nasz, naznaczony znakami męki Zbawiciela. Wybrał Cię Bóg, abyś był świadkiem Jego miłosierdzia. Prosimy Cię, ochraniaj nas przed złym duchem. Opiekuj się naszą parafią. Wypraszaj nam u Boga wszelkie łaski, byśmy żyli w miłości i pokorze, spełniając tylko dobre uczynki wobec siebie i na chwałę Pana naszego, Jezusa Chrystusa. Ukazuj nam potrzebę ciągłego nawracania. Ucz nas pełnienia woli Bożej i bądź naszym wsparciem w dążeniu do pełni szczęścia w królestwie niebieskim. Amen

Imprimatur + Tadeusz Pikus, Biskup Drohiczyński Drohiczyn, 19.09.2017 r. L. 879/2017
Losowe zdjęcie z albumu "BUDOWA";

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW
Msze Święte niedzielne 
będą odprawiane:  
w kaplicy o godz.:
8:00, 10.00, 12:00, 18:00

KONTAKT
Parafia Rzymskokatolicka 
Św. Ojca Pio w Węgrowie 
ul. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki 2
07-100 Węgrów.
Numer konta: 
60 9236 0008 0000 1661 2000 0010
Telefon kontaktowy: 
600 036 218
E-mail: 
wegrow.pio drohiczynska.pl
Osoby które w roku 2019 wpłacały ofiary na budowę kościoła mogą odliczyć tę kwotę od podatku.

Budowa kompleksu rekreacyjnego
przy Parafii świętego Ojca Pio w Węgrowie


Oficjalny kanał parafii na YTBudowa Arboretum przy Parafii św. Ojca Pio w Węgrowie

  Witamy na stronie Parafii pod wezwaniem Św. Ojca Pio w Węgrowie


Ogłoszenia Parafii św. O. Pio w Węgrowie 
26.03.2023

Dzisiaj ks. Proboszcz rozpoczął prowadzenie rekolekcji wielkopostnych w Ciechanowcu i prosi o modlitwę w tej intencji.

W piątek (31 marca) Drogę Krzyżową poprowadzi młodzież naszej parafii. Po Mszy Świętej wieczorowej spotkanie młodzieży przed sakramentem bierzmowania. W tym dniu będziemy mogli złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.

W piątek (31 marca) odbędzie się także Nocna Droga Krzyżowa, Początek o godz. 18.00 w węgrowskiej bazylice. Ci, którzy zdecydują się na udział w tej formie modlitwy proszeni są o zabranie ze sobą latarki i kamizelki odblaskowej.

Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania prosimy o pomoc w posprzątaniu kościoła przed Triduum Paschalnym. Spotkanie w najbliższą sobotę 1 kwietnia o godz. 10.00.

W pierwszą sobotę miesiąca (1 kwietnia) Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP od godz. 17.00

W niedzielę 2 kwietnia będziemy obchodzili Niedzielę Palmową, czyli Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej. O godz. 9.15 różaniec dla KŻR. Procesja z palmami o godz. 12.00. rozpocznie się przed budynkiem plebanii.

Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Powadzi je o. Roman Tupaj, ze Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła.

W niedzielę palmową o godz. 19.00 zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii. Przejdziemy ulicami: bł. Ks. J. Popiełuszki, Słoneczną, Aleją Partyzantów, Gdańską.

Wzorem lat ubiegłych w ramach „Jałmużny Wielkopostnej” Caritas rozprowadza czekoladowe baranki paschalne (w cenie 10 zł.)

Do najbliższego piątku możemy przywozić jeszcze zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na pomoc Kościołowi na wschodzie. Elektrośmieci możemy składać pod wiatą przy boisku.Ks. Andrzej Falkowski
Proboszcz


Mamy możliwość pozyskania 1% od podatku 
dla Parafii Św. Ojca Pio w Węgrowie 


W formularzu PIT wpisujemy nr KRS: 0000124134
oraz hasło : PIO WĘGRÓW